biuro@kominkowe-poznan.pl +48 788 120 194

Drewno kominkowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cennik Murzynowo leśne:

Gatunek Cena za m3 [zł]
Sosna Cena ustalana telefonicznie
Grab Cena ustalana telefonicznie
Wiąz Cena ustalana telefonicznie
Dąb Cena ustalana telefonicznie
Jesion Cena ustalana telefonicznie
Mix Liściasty Cena ustalana telefonicznie
Gałęziówka liściasta Cena ustalana telefonicznie

 

Cennik Luboń:

Gatunek Cena za m3 [zł]
Sosna                     Cena ustalana telefonicznie
Grab Cena ustalana telefonicznie
Mix liściasty Cena ustalana telefonicznie
Dąb Cena ustalana telefonicznie
Jesion Cena ustalana telefonicznie
Wiąz Cena ustalana telefonicznie

Zajmujemy się sprzedażą drewna kominkowego na terenie Poznania, Lubonia oraz Środy Wielkopolskiej. Posiadamy w swojej ofercie wszystkie najpopularniejsze gatunki drewna z drzew liściastych, takich jak olcha, sosna, brzoza, jesion, dąb i grab. Przyjmujemy również zamówienia na mix liściasty, czyli mieszankę wszystkich gatunków z naszej oferty. Klientom ceniących sobie przede wszystkim piękny zapach wydostający się z kominka, proponujemy drewno z sosny.

Palenie w kominku z użyciem naszego drewna zapewnia wyjątkowe wrażenia estetyczne oraz przyjemne ciepło. Jesienno-zimowe wieczory mogą stać się okazją do błogiego relaksu, w atmosferze gorących płomieni i dźwięku strzelającego drewna. W wydostający się z kominka ogień można wpatrywać się godzinami, nawiązując dzięki temu kontakt z naturą.

Dostarczamy klientom z Poznania , Lubonia i Środy Wielkopolskiej drewno o cienkiej korze, cechujące się wysoką kalorycznością i oddające sporo ciepła. Spala się ono przez długi czas równym płomieniem i nie pozostawia dużo popiołu. Poza tym zawiera jedynie niewielką ilość substancji smolistych i pozostawia mało popiołu.