biuro@kominkowe-poznan.pl +48 794 700 001

Drewno kominkowe

CENNIK:

Gatunek Cena za m3 [zł]
Sosna 140
Olcha 170
Brzoza 180
Dąb 190
Jesion 190
Grab 210
Mix Liściasty 180Zajmujemy się sprzedażą drewna kominkowego na terenie Poznania, Lubonia oraz Środy Wielkopolskiej. Posiadamy w swojej ofercie wszystkie najpopularniejsze gatunki drewna z drzew liściastych, takich jak olcha, sosna, brzoza, jesion, dąb i grab. Przyjmujemy również zamówienia na mix liściasty, czyli mieszankę wszystkich gatunków z naszej oferty. Klientom ceniących sobie przede wszystkim piękny zapach wydostający się z kominka, proponujemy drewno z sosny.

Palenie w kominku z użyciem naszego drewna zapewnia wyjątkowe wrażenia estetyczne oraz przyjemne ciepło. Jesienno-zimowe wieczory mogą stać się okazją do błogiego relaksu, w atmosferze gorących płomieni i dźwięku strzelającego drewna. W wydostający się z kominka ogień można wpatrywać się godzinami, nawiązując dzięki temu kontakt z naturą.

Dostarczamy klientom z Poznania , Lubonia i Środy Wielkopolskiej drewno o cienkiej korze, cechujące się wysoką kalorycznością i oddające sporo ciepła. Spala się ono przez długi czas równym płomieniem i nie pozostawia dużo popiołu. Poza tym zawiera jedynie niewielką ilość substancji smolistych i pozostawia mało popiołu.